Y

Yeni Dönem Marvel Evreni!

Her şeyin çok çabuk tüketildiği bir dönemde yaşıyoruz bu bir gerçek. Fakat aramızda hala çizgi roman okumayı çok seven ve orada anlatılan hikayeyi daha samimi bulanlar var… Ben de onlardanım diyorsanız eğer el kaldırın. Çünkü bu yazımız en çok sizleri ilgilendirecek!

Uzun metro-metrobüs yolculuklarında sıkılanlar, evde otururken çerezlik bir şeyler arayanlar ve en çok da çizgi roman hayranları toplanın ve yeni gelecek olan çizgi romanlara kulak verin… Marvel iki yeni çizgi romanıyla okuma alışkanlıklarını tekrardan canlı tutmaya geliyor! Yakın zamanlarda DC evreninden bahsetmiştik sizlere hatırlarsanız. Şimdi de hepimizin daha çok sevdiği süper kahramanların haberleriyle ortamı iyiden iyiye hareketlendiriyoruz!

The Superior Spider-Man #1

Çocukluğumuzdan beri hepimizin en sevdiği süper kahramanlardan biri olan Spider-Man’i diğer Superior serilerinde olduğu gibi tekrardan Otto Octavius’un gözünden göreceğiz. Başarı kavramı göreceli elbette ama bizler kahramanımıza farklı bir açıdan bakabildiğimiz için beğenmiştik doğrusu… Seriden biraz bahsedecek olursak eğer Octavius’un amacı rakibi olmayan düşmanlara karşı savaşmak.

Devam niteliği taşıyan seride bir kez daha Spider-Man’ın kimliği ele geçirilmiş olacak… Çizgi romanın ilk sayısı Aralık ayında bizlerle buluşacak. Yazar kadrosunda ise Amazing Spider-Man ve Daredevil’dan tanıdığımız Christos Gage yer alıyor.

The Best Defence

Netflix’in tekrardan gündemimize getirdiği bir seri olan Defenders, bu kez başka karakterlerle karşımızda! Dizinin gösterdiği etki ile birlikte bir çıkış yakalamayı başaran Marvel, tozlu raflarda dolaşan yepyeni bir Defenders serisinin arayışlarına girmiş. Oluşturduğu yeni serinin üyelerini de bizlerle tanıttı. Bir önceki seriye göre farklı bir hikaye deneyimi sunacak. Ekipte kimler var derseniz, Doctor Strange, Silver Surfer, Hulk ve Namor yeni ekibimizde yer alıyor! Bakalım ortaya nasıl bir hikaye çıkacak… Yeni seri Aralık ayında okurlarıyla buluşacak…

CategoriesTanıtım

Sen ne düşünüyorsun?