İlham Perisi Gibi Mekan: Room+Rumours

Nişantaşı bu sıralar her köşeden fırlayan yeni mekanlarıyla oldukça revaçta. Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren yerlerden biri de Room+Rumours. Başak Dizer Tatlıtuğ ve Deniz Marşan’ın kurmuş olduğu bu güzide mekan, moda, dizayn, sanat ve yemeği tek bir çatı altında toplamayı amaçlamış.

 

Mekanın iç dizaynı muhteşem. Üç katlı binada yerli ve uluslararası birçok markaya ait kıyafet, takı ve benzerlerini bulabilir, kitaplara bakabilir ve eviniz için dekorasyon ilhamı alabilirsiniz. Tüm bunları yaparken mekanın adından sıkça söz ettiren ve misafirleri tarafından büyük bir beğeniyle karşılanan kokteyllerinden içmeye ne dersiniz? Geniş menüsü, hafif atıştırmalıkları ve %100 müzik noktası olmasıyla yaşayacağınız deneyimin keyfini beşe katlayacak olan Room+Rumours adından daha sıkça söz ettirecek gibi gözüküyor. Yolunuz Nişantaşı’na düştüğünde uğramayı ihmal etmeyin, eğer yolunuz Nişantaşı’na düşmüyorsa buraya uğramak için düşürün deriz biz. 🙂

Ne Yemeli?
Balkabaklı enginar salatası hem hafif bir şeyler yemek isteyen hem de doyurucu olsun diyenler için oldukça lezzetli bir seçim olacak.

Ne İçmeli?
Kokteylleriyle adından söz ettiren Room+Rumours’da yelpaze oldukça geniş. Acı severlere “Love Hurts”, tatlıcılara ise “Queen” adlı kokteylleri denemelerini öneriyoruz.

Ne Giymeli?
Mekan oldukça şık ve bir o kadar da özgün. Kendinizi rahat hissettiğiniz kıyafetlerinize yapacağınız küçük dokunuşlarla oldukça şık olabilir, mekanla özdeşleşebilirsiniz.

Categoriesİnceleme

Sen ne düşünüyorsun?