B

Büyük Kadro Sıkı Yapım: Mogli!

Netflix sıkı bir kadroyla atıldığı “Mogli: Ormanın Çocuğu” filmiyle yılın son düzlüğünü tam gaz çıkıyor!

Kasım ayı sinemanın tüm güzelliklerini bizlerle buluşturan süperimsi bir aydı. Malum onu da göz açıp kapayana dek yarıladık. Böyle zamanlarda biz napıyoruz? Önümüzdeki yapımlardan sıcacık haberler salıyoruz sizlere… Sıradaki iç ısıtan yapımımız ise Netflix’ten geliyor; Mogli!

Mogli hem çocukken dinlediğimiz hikayelerden hem de sinemaya daha önce uyarlanan versiyonlarından aşina olduğumuz bir hikaye… Bildiğiniz üzere hikayede ormandaki canlılar tarafından yetiştirilen ve ormanın sert kurallarını öğrenen Mogli, büyüdükçe insan ırkıyla yüz yüze gelir… Şimdi bu hikaye harika bir kadro ve Netflix’in ileri teknoloji enstantaneleri ile yeniden ekranlara gelecek. Kadroda Christian Bale, Cate Blanchett, Benedict Cumberbatch, Andy Serkis ve Rohan Chand gibi bomba isimler fokurduyor. E hal böyle olunca filmimiz ortamlara yeterli miktarda heyecan pompalamaya yetiyor!

“Aslında en uzun yolculuk kendi özümüze yaptığımız yolculuktur!” mottosu ile bizleri dağıtmaya niyetli olan yapım, 7 Aralık tarihinde ekranlara gelecek. Sizler de gerekli atıştırmalıkları temin edip ekran karşısında yerinizi alsanız süper olur!

CategoriesHaberler

Sen ne düşünüyorsun?