Şatafatlı locaların, aynalarla kaplı salonların, konuşan asansörlerin ve gökyüzünü sizden gizleyecek binaların olmadığı lüks bir otel hayal edin. Şimdi kurduğunuz hayalin içerisine bolca doğa ve üç tane çift kişilik yatak çizin, işte şimdi oldu… Null Stern‘desiniz!

İsviçre Alpleri’nde yer alan Null Stern Hotel, yemyeşil vadinin yamaçlarından yansıyan görsel şöleni yatağınıza kadar getiriyor. Frank Rinklin, Patrik Riklin ve Daniel Charbonnier işbirliği ile yaratılan konsept eski bir nükleer sığınağın otele dönüştürülmesiyle hayata geçirilmiş. Üç yataklı otelin en büyük özelliği, odalarında duvar ve kapının bulunmaması…

Modern dünyanın genişlettiği beyinlerin, tatilde dahi duvar aralarına sıkıştırılmasına alternatif bir çözüm getiren ekip, denizden tam 1970m yükseklikteki üç ayrı tepeye, üç farklı fiyatta, üç farklı seçenek geliştirmiş. Kulağa hoş geliyor değil mi? 8 milyar nüfuslu dünyadaki bu 3 tane yatak, tabi ki lüks sınıfında yer alıyor. Almanca’da sıfır yıldız olarak adlandırılan Null Stern, internet sitesindeki “Only Star Is You (Tek Yıldız Sizsiniz)” cümlesiyle müşterilerini özel hissettirmeyi de biliyor.

Farklı bir deneyim yaşamak isteyenleri heyecanlandıracak, oralara kadar gidemeyecek olanları ise farklı bir düşsel yolculuğa çıkaracak Null Stern’i beğenilerinize sunuyoruz.

İyi seyirler…

 

This slideshow requires JavaScript.

 

 

CategoriesYurtdışı

Sen ne düşünüyorsun?