S

Semtin İçinde, Biraz Da Dışında

O'learys Sports Pub - Ataşehir

Kendimizi Türkiye dışında hissedebildiğimiz mekanlara bayılıyoruz. Hele ki kendi semtimizde… Bir mekan için iyi yeme-içme ne kadar önemliyse ambiyans da bir o kadar önemli. İşte şimdi sizlere tanıtacağımız ve Ataşehir’de yer alan O’learys Sports Pub tam da bu tarife uyan bir mekan.

O’learys Sports Pub’a gitmeniz için illa Ataşehir’de oturmanıza gerek de yok. Sezon açılmak üzere ve yakında Ülker Sports Arena’da birbirinden harika etkinlikler ve konserler olacak. Onların hemen öncesinde zaman geçirmek ya da sonrasında kritik yapmak için rotanızı Ak Zambak Sokak’a doğru çevirebilirsiniz.

Yabancı filmlerde ve dizilerde insanların barlarda maç izlediğini ve çeşitli oyunlar oynadığını mutlaka görmüş ve “Keşke böyle barlar Türkiye’de de olsa.” demişsinizdir. Basketbol, futbol ve rugby maçlarının yayınladığı, mini golf ve dev insan bilardosu gibi çeşitli eğlenceli oyunların yer aldığı O’learys Sports Pub işte tam olarak onlardan biri. Alkol menüsü ise bu aktivitelere eşlik ederken Instagram galerinizi şenlendirecek cinsten. Dünyanı her yerinden, her yöresinden onlarca bira arasından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz.

Gelelim asıl merak edilen konuya, yemeklere. Doğruyu söylemek gerekirse biz bara oturduğumuzda karnımız toktu. Ama etraftan gelen kokuları duyunca dayanamadık ve atıştırmalıklarından sipariş edelim dedik. Ve kesinlike pişman değiliz! E tabi, Alman birası başka türlü de içilemezdi.

Adres: Barbaros, Bulvar 216 AVM, Barbaros Mah. Mor, Ak Zambak Sok. 34746 Kadıköy/İstanbul

Älteste Brauerei Der Welt.. Dünyanın en eski birası.. #weihenstephan

A photo posted by Güngör Kurtuluş (@gunnnngor) on

Categoriesİnceleme

Sen ne düşünüyorsun?