H

Hala Rick and Morty İzlemeyen Var Mı?

Rick and Morty uzun zaman sonra karşımıza çıkan en iyi çizgi dizi desek acaba abartmış mı oluruz? Pek de olmayız gibi!

Canınız sıkkınken keyfinizi yerinize getirecek, vakit geçmiyorsa zamanı fark ettirmeyecek son derece eğlenceli bir iş olan Rick and Morty şu an üçüncü sezonunda.

Bu çizgi diziye bilim kurgu denebilir ama denmese daha iyi olur. Komedi demek de yetersiz kalır… İkisini de içeren şahane bir dizi dersek tam olur gibi duruyor!

Dizinin konusu Morty adlı karakterimiz ve dedesi Rick’in garip maceraları. Dedeyi gördüğünüzde aklınıza ilk olarak Back to The Future serisi geliyor ancak oradaki doktora benzerliğin olmadığını fark edeceksiniz. Diziyi izledikçe de eğer Futurama izlediyseniz onun yerini doldurup doldurmadığını düşünmeye başlıyorsunuz. Hiç gerek yok, keyfini çıkarın!

Bir bilim adamı olan ama biraz garip bir bilim adamı olan Rick, her olayda torununu da peşinden tutup çekiyor. Paralel evrenlerde gezindiğiniz, bir insan vücuduna da girebildiğiniz sınırsız bir kurgu ve olaylar silsilesi…

Her daim sarhoş dede Rick muhteşem icatlar yapıyor ve dehalığını her fırsatta gösteriyor. Diğer karakterimiz ‘loser’ Morty ise 14 yaşında saf mı saf bir çocuk. Bu ikili ile bolca eğleniyorsunuz. Bölümler de çerez gibi gidiyor. Mutlaka ama mutlaka göz atmanız tavsiye edilir!

CategoriesDizi İzle

Sen ne düşünüyorsun?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.