K

Kendinizi İstanbul Boğazı’nda Ödüllendirin

Yazın çalışanların İstanbul’dan kaçamaması acı bir gerçek. Yaz sıcağında serin aktivite pek fazla çıkmıyor karşımıza. Bir yere gitmeye kalksak ya masraflı buluyoruz ya uzaklığından dolayı üşeniyoruz. Deniz özlemiyle geçiriyoruz yaz mevsimini. Ancak Selamet Tur, sağladığı imkanlarla ezber bozuyor adeta. Peki bu İstanbul sıcağında bize ne gibi imkanlar sağlıyor?

Bu imkanların başında hafta sonu arkadaş grubunuzla toplanıp, Karadeniz’in araçla girilmeyen tertemiz koylarına demir atıp, serin sularda yüzmek geliyor. Pahalı ve lüks gibi gözüken bu aktivite arkadaşlarınızla olunca gerçekten uygun ve mümkün bir aktiviteye dönüşüyor. Denize açılın ve kendinizi iş hayatından azıcık çekip, serin sulara bırakın.

Tekneye veya yata kendi yiyecek ve içeceklerinizi getirebiliyorsunuz. İsterseniz tabii ki bunları size sağlayabiliyorlar. Teknenin üzerinde istediğiniz şekilde değişiklik yapma imkanı da sağlıyorlar ki bu çoğu tur şirketinde mevcut olmayan bir seçenek. Güler yüzlü personel de yolculuğunuz ve etkinliğiniz boyunca hizmetinizde olabiliyor.

Bunların yanında uygun fiyatlara düğün, romantik bir akşam yemeği, iş yemeği, partiler, eğlenceler için de güzel bir seçenek. Boğaz havasını zaten söylemiyoruz bile. Her türlü organizasyona uygun tekne ve yat mevcut. Gittikçe genişleyen bir tur. Tabii bütün bu imkanların, seçeneklerin altında yatan özellik ise kesinlikle müşteri memnuniyeti ve güven. Diğer her işte olması gerektiği gibi tur ekibi de büyük önem veriyor bu gibi şeylere. Uzun yıllar bu işi yapıyor oluşları ve tecrübeleri bunu doğrular nitelikte. Siz de böyle bir aktivite planlıyorsanız bi’ gözden geçirin, memnun kalacağınızdan eminiz.

Categoriesİnceleme

Sen ne düşünüyorsun?