2

25 Yılın Ardından Arayış Hâlâ Sürüyor

Simyacı

Paulo Coelho’nun yarattığı büyülü dünyaların hepimiz hayranıyız ve onun kitaplarını okumaya başladığımız andan itibaren mutlaka herkese ayrı bir dokunuşta bulunuyor. Bazen onun romanı ile büyüyor bazense büyüleniyoruz. Onun klasikleri içerisinde Simyacı’nın ise çok ayrı bir yeri var kuşkusuz.

Simyacı, bizi nerelere götürmedi ki… Çoban olup felsefe yaptıranda, insanlığa farklı bir açıdan baktıranda, düşünceyi ince ince işleyende Simyacı’daydı… Bazılarımız onu küçük yaşta keşfetti okudu, bazılarımız ise yetişkin düşünceleri ile Simyacı’yı tanıdı. Sonuç olarak bu efsane klasik hepimizin hayatına giriyor ve girmeye devam edecek. Şimdi Simyacı ve Paulo Coelho hayranlarını sevindirecek bir haberimiz var. Can Yayınları’ndan Simyacı’nın özel baskısı çıktı. Ciltli, mistik bir havaya sahip ve yeni baskı, Simyacı’nın kendini gerçekleştirme arayışının 25. yılı için hazırlandı.

Kitaplığında Paulo Coelho’nun bu özel ciltli kitabına yer ayırmanın zamanı. Biz almışken tekrar okuyoruz. Size de aynısını tavsiye ederiz. Keza Paulo Coelho her yaşta, aynı kitapla farklı hikayeler anlatabiliyor.

Categoriesİnceleme

Sen ne düşünüyorsun?