A

Artık Devir Space Mum Devri!

Uzayın kokusu salonlarımıza geldi! Zaten gidip bizim koklayacak vaktimiz yok gibi… Fakat soruların işareti şurada kopmuyor da değil hani. Acaba bu buluş bir astronota mı ait yoksa random bir keşif mi? Bilemiyoruz…

Söylemeyi atladık ama buluş dediğimiz mum oluyor. Uzayın oksijensiz ve sonsuz kokusuna sahip, karanlık olduğu kadar ilgi uyandırıcı bir mum… Fiyatları can yakmıyor ise epey satış yapacağı kesin! Sonuçta kim uzaydan bir lokma nefeslenmek istemez ki?

Bu mumun duyarlı yaratıcısı ince bir ayrıntıya değinmiş ve vegan dostlarımızı uzay kokusundan mahrum bırakmamak için gayet eşitlikçi davranmış. Uzay konseptli mumumuz “soy wax” kullanılarak üretilmiş. Yeryüzündeki hiç bir canlının kılına bile dokunulmamış. Alkışları yüksekten savuruyor ve her oluşumun bu düşünce ile hareketlenmesini gönülden diliyoruz.

Son olarak nereden bulunur ve ne kadardır sorularını da cevaplayalım. Google’da “space smell candle” şeklinde arama yapınca pek çok yabancı site seçeneği dökülüyor. Genelde 24.99 $ fiyatın üstü çizilip 19.90 $’dan satılıyor olduğunu görüyoruz. Gönül bu fırsat kaçmaz hemen alın demek isterdi ama kurlar malum. İsterseniz biraz bekleyin kurların düşeceği yok orası kesin ama Çin muadilini kısa sürede üretip 1 milyonculara yetiştirecektir.

CategoriesDekorasyon

Sen ne düşünüyorsun?