S

Suni Çimlerin Gerçek Eğlencesi

Golf kelimesini duyduğumuzda aklınıza artık spor bile gelmiyor değil mi? Sahi ya bir Tiger Woods vardı, dünyanın en çok kazanan sporcusu değil miydi o? Son halini hiç konuşmayalım isterseniz fakat onun dünyanın en zengin sporcularından biri olmasının hikayesi daha 6 aylıkken babasının golf sopasını savuruşunu taklit etmesiyle başlıyor. Minik Tiger işe mini golften başlıyor anlayacağınız. Biz ise mini golfü anca alışveriş merkezinde çocuk parkında götürdüğümüz çocuğumuz, yeğenimiz sayesinde biliyoruz. Hayatın tadını boşuna çocuklar çıkarmıyor 🙂

Mini golf aslında başlı başına bir spor sayılıyor. Normal golfün küçüğü gibi, sadece çocuklara ait gibi gözükse de kendine ait kuralları var ve arkadaşlarınızla oynadığınız zaman inanılmaz eğlenceli bir aktivite. Hiç yoktan Hollywood ile yoğrulmuş bünyelerin mini golf sahalarının aslında ne kadar romantik ortamlar olduğunu bilmesi lazım. Az aşk hikayesine başlangıç ortamı sağlamadı o yel değirmeni maketinin yanındaki 9. delikler. Aman dikkat, rekabeti fazla abartmayın.

Arkadaşlarınızla sürekli bilardo, langırt ve masa tenisi oynamaktan sıkılmadınız mı? Hiç aklınıza gelmeyen bu oyunu sizin eğlence radarınıza sokmak istedik. Bizce mini golfe bir şans vermelisiniz. Denedikten sonra yeni mini golf sahalarının peşine düşeceğinize eminiz.

CategoriesSpor

Sen ne düşünüyorsun?