Y

Yeniköy’de Lezzetli Balığın Adresi

Takanik Balık - Yeniköy

Eğer hem Yeniköy’ü hem de balık yemeyi seviyorsanız size müdavimi olacağınız bir mekan önerisinde bulunacağız.

Evden çıktınız, arabanıza bindiniz. En yakın benzin istasyonuna uğradıktan sonra GPS cihazını ‘Yeniköy İskele’ye programlayın. GPS sizi Yeniköy’e doğru götürürken arada muhteşem İstanbul manzarasına göz atmayı da ihmal etmeyin. Ve evet, Takanik Balık’a kadar geldiniz.

Takanik Balık, Yeniköy İskele ile birlikte Arnavutköy ve Suadiye’de de şubeleri bulunan bir balıkçı. Burada yalnızca balık yiyebilirsiniz. Üstelik en lezzetli hali ile. Ama baştan söyleyelim Takanik Balık’ta alkol bulunmuyor. Bu yüzden giderken rakı-balık hayali kurmamanızı öneriyoruz.

Mekana oturur oturmaz kalamar ve salata siparişi verin, ikisinin de lezzetine şaşıracaksınız. Üstelik ekmeklik içerisinde yer alan mısır ekmeği ayrı güzel.

Balıklar çiftlik balığı olduğu için lezzet sıkalasındaki yerini tahmin edebilirsiniz. Özel olarak biz size ‘’Balık Beğendi’’ isimli balık yemeğini tavsiye edeceğiz. Gerçekten farklı bir balık tatmak isteyeneler için biçilmiş kaftan. Levret ve Palamut yemek isterseniz ızgara ve buğlama seçenekleriniz bulunuyor.

Vale hizmet ide bulunan Takani Balık’a daha çok ailenizle hafta sonu yemeği için gidebilir, güzel bir ziyafet çekebilirsiniz.

Categoriesİnceleme

Sen ne düşünüyorsun?