T

Tatilini Güzelleştirmek İsteyenlere

Yazın şehre tamamen gelmesi ve okulların kapanmasıyla beraber herkesin üzerinden bolca yük kalktı eminiz ki! Çalışanlar için hayat hala aynı monotonluğuyla devam etse de, pek çoğunuzun boş kalan günlerini doldurmak ve bolca eğlenmek için mekan önerisine ihtiyacı olduğunu duyduk çevremizden… Bizler de boş durmayalım ve sizlere soğuk içeceklere doyacağınız mekanları listeleyelim dedik!

Kot Sıfır, Şişli

Mimarlık ve tasarım üzerine harika işler yapan Kot0’ın cici mi cici mekanını listemize almasak ayıp etmiş olurduk! Güzide semtimiz Kurtuluş’ta bulunan Kot Sıfır; en yakın arkadaşlarınızı kolunuza takıp gidebileceğiniz, samimi ortamıyla sizi kucaklayan bir yer… Bol aperatifli menüsü ve öğrenci dostu fiyatlarıyla da gönlünüzü çalacağından hiç şüphemiz yok! 💛

Tamirane, Sarıyer

Şık ambiyansı ve lezzetli yemekleriyle harika vakit geçireceğiniz bir diğer yer Tamirane! Menüdeki fiyatlar çok makul görünmeseler de, elit olsun bizim olsun diyenlerin çok seveceği ve müdavimi olacağı bir mekan Tamirane.

Cantinery, Levazım

Zorlu AVM’nin içinde yer alan Cantinery de harika bir ambiyansa ve birbirinden leziz yemeklerle dolu bir menüye sahip mekanlardan! Havalar çok sıcak, güneşin altında yanmak istemiyorum diyenler ve boş günlerini alışveriş yaparak değerlendirenler için gayet tatlı bir seçenek.

Tasse, Yeniköy

İstanbul’un gittikçe daha popüler olmaya başlayan semtlerinden Yeniköy’de konuşlanmış Tasse, mavi duvarları ve sarı masalarıyla daha ilk gördüğünüzde aşık olacağınız bir yer! Bu cici mekanın birbirinden lezzetli kahvelerini mutlaka denemelisiniz. Denize yürüme mesafesinde olması da büyük bir artı! 💛

CategoriesSeçkiler

Sen ne düşünüyorsun?