İki Huysuz İhtiyar: The Kominsky Method

Merhaba sevgili dizi severler ve boş zamanlarında dizi izlemekten başka çok da fazla bir aktivite yapmayı istemeyenler! Malum bu havalar da tam bizim havalar… Öyleyse hoş bir öneride bizden gelsin sizlere…

Geçtiğimiz hafta Netflix’te başrollerini Michael Douglas ve Alan Arkin’in paylaştığı müthiş lezzetli bir dizi yayına girdi, haber verelim dedik. Absürt komedi türündeki The Kominsky Method, bir zamanlar Hollywood’da oyunculuk yapmış, şimdilerde yaşamına oyuncu koçluğu yaparak devam eden Sandy ve uzun yıllardır dost olduğu Norman’ın hikayesini anlatıyor.

Yetmişlerinin ortasına merdiven dayamış bu iki ihtiyar, ne kadar didişseler de birbirlerini çok seviyorlar aslında. Aynı zamanda dizi yaşlandıkça bir insanın nasıl psikolojik ve fiziksel evrelerden geçtiğini, yakın çevresindeki insanları kaybetmeye başladığında neler hissettiğini, yaşlılığın sebep olduğu hastalıkların insanı nasıl etkilediğini ve o yaşlardaki cinsel eğilimi ele alıyor.

Biz izlerken çok güldük, yalan yok, yer yer bir iki damla yaş da süzüldü gözlerimizden. Sizin de The Kominsky Method’u büyük bir iştahla izleyeceğinizden eminiz.

CategoriesDizi İzle

Sen ne düşünüyorsun?