Y

Yeni Nesile Özel Rock Alfabesi!

Rock müziği ve rock müzisyenlerini A’dan Z’ye gelecek nesillere aktaran sıkı bir alfabe kitabı ile karşı karşıyayız! Birer tane alsak mı?

Andrew Morgan’ın ellerinden çıkan “The Rock Alphabet” adlı bu kitap yeni nesli efsane Rockstar’lardan mahrum bırakmamak üzere yazılmış! Okul öncesi dönemdeki miniklere hem alfabeyi hem de müzik tarihini aynı potada eriterek sunan bu renkli eserde, Queen, David Bowie, Alice Cooper gibi tarihe damga vuran ve unutulmaması gereken yıldızlara yer verilmiş. Alfabedeki her harfin karşılığı olarak resmine ve ismine yer verilen bu yıldızlar, daha eğitime başlamadan miniklerin zihninde yer edecek ve onlarla birlikte büyüyecek!

Unutmamak ve hep hatırlamaktan ziyade öğretmek ve daha da büyütmek için girişilen bu proje bizden tam notu kaptı! Ayrıca bu kitapta yer alan her figür o harfe benzeyecek şekilde tasarlanmış bu da işin ince esprisi…Rock müziğin doğuşuna öncülük eden müzisyenlerle dolu bu eseri tasarımcının web sitesi üzerinden satın almak mümkün. Yeğen olur, kuzen olur, önemli değil… Yeter ki geleceğe bir şans verelim!

CategoriesTanıtım

Sen ne düşünüyorsun?