Özlenen Seri Bu Kez Daha Ölümcül

Sıkı durun! Hepimizin çok sevdiği, çocukluğumuzdan bu zamana kadar hayranlıkla takip ettiğimiz Lara Croft yani bir diğer deyişle Tomb Raider uzun bir aradan sonra yeni oyunuyla bizleri mest etmeye geliyor!

Square Enix tarafından yayıncılığı üstlenilen Tomb Raider efsanesinin son oyunu uzun uğraşlar sonucu biz Tomb Raider severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Bu sefer ölümcül bir ormanla başa çıkmalı ve korkunç mezarların üstesinden gelmeliyiz çünkü çözmemiz gereken çok önemli bir durum var.

Shadow of the Tomb Raider, bizleri Maya kıyameti ile yüzleşmeye davet ediyor. Daha önce bu fantastik dünyanın ardındaki sır perdesini aralamaya hiç bu kadar yakın olmamıştık. O yüzden dikkatli olmakta fayda var, çünkü oyunda geliştirilen en önemli özelliklerden biri de gizlilik ilkesi… Yani karşınıza çıkabilecek sürprizlere dikkat!

He ben gizlenmekten pek hoşlanmıyorum bu da nereden çıktı şimdi derseniz eğer, hiç üzülmeyin çünkü Crystal Dynamics bu konuyu uzunca düşünüp serinin önceki oyunlarına oranla silahlar konusunda da önemli geliştirmeler yapmış sağ olsun…

Shadow of the Tomb Raider, son zamanların en zorlu ve ölümcül oyunlarından biri olmaya hazır. Square Enix, yayınladığı son oynanış fragmanındaki görüntülerle de bunu bizlere gösterdi. Bu sayede Lara Croft’un ne kadar çevik ve atletik olduğunu bir kez daha görmüş olduk.

Lara, şüphesiz bu zorlukların üstesinden gelmek için hazır; peki biz hazır mıyız?

CategoriesOyunlar

Sen ne düşünüyorsun?