B

Bayram Tatilinden Önce Son Çıkış

10 günlük bayram tatiline gireceğimiz son düzlükteyiz. Zaman yaklaştıkça sabırsızlaşan, kendini dışarıya atmak isteyenlere güzel haberlerimiz var. Bu hafta vizyona giren filmler sizi bir nebze olsun bu zor bekleyişten alıkoyabilir, kafanızın dağılmasına yardımcı olabilir. Vizyon takvimi bu hafta efsaneleşen adam Arnold Schwarzenegger, son zamanlarda sıkça gördüğümüz bir yüz olan Kate Mara ve küçük sarı dostlarımız Minyonlar ve daha pek çoğunu konuk ediyor. İddia ediyoruz bu listede herkes kendine göre bir film bulabilir çünkü animasyondan komediye, aksiyondan drama kadar her şey var. Lafı daha fazla uzatmadan sizi fragmanlarla baş başa bırakalım, bakalım bu hafta hangi filmi seçeceksiniz?

Sadakat Yolunda – Megan Leavey

Gabriela Cowperthwaite’in yönettiği ve baş rolünde Kate Mara’nın olduğu film gerçek bir hikayeyi anlatıyor. Megan Leavey hayatındaki sorunları geride bırakmak istediği için yeni bir sayfa açmaya karar veriyor ve askere kaydoluyor. Hikaye, Megan Leavey ile bomba tespit köpeğinin ilişkisini konu alıyor.

Terminatör 2: Mahşer Günü 3D – Terminator 2: Judgement Day 3D

Terminatör 2: Mahşer Günü, artık kültleşmiş olan Terminatör serisinde pek çok eleştirmen tarafından James Cameron’ın en başarılı filmi olarak gösteriliyor ve bu nedenle film restore edilip 3D olarak seyirciyle buluşturulmak istenmiş. Konu zaten bildiğimiz gibi, makinelere karşı insanlar ve liderleri John Connor. Nostalji yaşamak isteyenler bu filmi kaçırmamalı!

Senin Adın – Kimi No Na Wa

Aynı zamanda manga yazarı olan Makoto Shinkai yine yapmış yapacağını ve aynı isimli kitabından ilham aldığı bu filmi yaratmış. Film birbirini tanımayan ve farklı yerlerde yaşayan iki kişinin garip bir şekilde kurduğu bağlantıyı ve sonrasında gelişen olayları konu alıyor. Animasyon ve anime severlere duyurulur!

Şansımı Seveyim

Sebahattin karakteriyle karşımıza çıkan Cem Gelinoğlu, şanssızlığıyla tanınan ve bulunduğu yere uğursuzluk getiren bir adam. Hikaye, doğup büyüdüğü yere geri dönmesiyle başlıyor ve orada başına gelenleri anlatıyor.

Şanslı Logan – Lucky Logan

Oceans 11 ve 12 ile bildiğimiz Steven Soderbergh’in yönetmenliğini yaptığı film, NASCAR yarışları sırasında yüklü biktarda para soygunu yapmayı planlayan iki erkek kardeşin hikayesini konu alıyor.

Çılgın Hırsız 3 – Despicable Me 3

Kötü olmak hiç bu kadar sevimli olmamıştı! Çok sevilen seri Çılgın Hırsız bu sefer Gru ve aniden ortaya çıkan ikiz kardeşini ararken başına gelenleri anlatıyor.

CategoriesVizyondakiler

Sen ne düşünüyorsun?