Zorla tatlı ve börek yedirmeye çalışan aile büyüklerinden bunaldınız mı? İki üç saatlik de olsa kafanızı dağıtmak mı istiyorsunuz? O zaman sizi şöyle alalım çünkü bu hafta yine birbirinden farklı vizyon filmiyle karşınızdayız. Pek çok Türk yapımın yanı sıra Yürüyen karizma Bruce Willis de bizlerle. Ne ararsanız var yani. Ne diyelim, şimdiden iyi seyirler. 🙂

İçerdeki Şeytan – Inside

Adından da anlaşılacağı üzere bir korku filmi ve İspanyol yapımı. Hikaye üç aylık hamile olan bir kadını ve bu kadının henüz doğmamış çocuğuna kafayı takmış bir yabancıyı konu alıyor.

Siccin 4

Bu hafta vizyona giren filmlerde korku ve gerilim türü baskın gözüküyor. Bu sefer sırada bir Türk yapımı film var. Dördüncüsü çekilen Siccin, içerisinde Mirza Metin ve Sebahat Adalar gibi isimleri barındırıyor. Maddi sıkıntıları yüzünden evinin bahçesinde dedesine ait bir mezar olan babaannesinin evine taşınmak zorunda kalan torunu, ve evde babaanneden başka kimseyi istemeyenleri anlatıyor.

Deli Dumrul

Yönetmenliğini ve senaristliğini Burak Aksak’ın yaptığı filmde, gönüllerin Erdal bakkalı Cengiz Bozkurt da oynuyor. Film Deli Dumrul’un hikayesini anlatıyor.

İlk Kurşun – First Kill

Başrolleri karizmatik Bruce Willis ve bebek suratlı Hayden Cristensen’ın paylaştığı film, banka soygununda rehin alınan bir çocuğu ve onu kurtarmaya çalışan bir adamın hikayesini anlatıyor.

Yedinci Hayat – What Happened To Monday

Bir distopyayı anlatan filmde fazla nüfustan dolayı bir çocuktan fazlasını doğurmak yasaktır. Başrolünde Noomi Rapace’in oynadığı film, babaları tarafından haftanın yedi günü olarak isimlendirilmiş yedi kız kardeşin hayata karşı verdiği mücadeleyi anlatıyor.

 

Marvel’s Inhumans

Marvel dünyasında yaşan bir grup süper kahraman güçlerine sahip ırk, kendilerini korumak için savaşmak zorunda kalıyorlar. Dizi olarak yayına girecek olan serinin ilk bölümü sinemalarda bu Cuma gösterime giriyor.

Bekar Bekir

Gerçek aşkı arayan Bekir’in haline herkes çok üzülür ve mahalleli hayatının aşkını bulması için aralarında para toplayıp onu çok lüks bir otele tatile gönderir. Hikaye Bekir’in otelde başına gelen komik olayları konu alıyor.

Şövalye – Chevalier

Yunan yeni dalgasının en muzip temsilcilerinden Athina Rachel Tsangari’nin yönetmenliğini yaptığı film lüks bir yatta erkekliklerini yarıştıran 6 üst sınıf erkeğin maceralarını konu alıyor.

Annem Hakkında Her Şey – Todo Sobre Mi Madre

2000 yapımlı bu film ülkemizde ikinci kez vizyona giriyor. Film 72. Akademi Ödüllerinde en iyi yabancı film dalında ödül kazanmıştı. Nostaljik bir gün geçirmek isteyenlere duyurulur.

CategoriesVizyondakiler

Sen ne düşünüyorsun?