S

Sanal Gerçeklik Merkezi’ne Hoşgeldiniz

VR Fun Center

Sanal Gerçeklik (Virtual Reality) ile henüz tanışmayan kaldıysa temelde VR, kafanıza geçirdiğiniz bir gözlük sayesinde bilgisayar ortamında yaratılmış bir evreni 360 derece keşfetmenizi ve gerçekte olduğunuz zamanı ve mekanı unutmanızı sağlıyor. Bu yeni teknoloji pilot eğitiminden yer ve mekan incelemesine, ürün testlerinden sağlık sektörüne kadar birçok noktada hayatı kolaylaştırıyor.

VR, özellikle eğlence sektörüne büyük yenilikler getiriyor. Oynadığınız oyunu dışarıdan izlemekle yetinmeyip atmosferin tümüyle içinde olabilirsiniz. Kaçtığınız canavara dönüp bakınca kan ter içinde kalabilir, araba yarışı oynarken 200 km/h hızla gittiğinizi hissedebilirsiniz. VR’la tecrübe edebileceğiniz bu kadar çok oyun çıkmasıyla son tüketicinin eğlenceye daha kolay ulaşabilmesi için VR salonları açılmaya başlandı.

Batı Ataşehir’de konumlanan ve 300 metrekarelik alana yayılarak Türkiye’deki en büyük sanal gerçeklik oyun salonu olan VR Fun Center neon ışıklarla donatılmış retro atari salonlarını andırıyor. Mekanda rahat rahat VR deneyimleyebileceğiniz 14 oda bulunuyor. Size de gireceğiniz yeni dünyaya alışmak ve eğlenmek kalıyor.

Not: Gidenlerin dilinden düşürmediği HordeZ isimli zombi oyununa mutlaka göz atın.

Vr Fun Center www.vrfuncenter.com #vr #vrla #vrgame #htcvive #game #oyun #istanbul #eğlence #etkinlik #gta5

A post shared by Vr Fun Center (@vrfuncenter) on

Categoriesİnceleme

Sen ne düşünüyorsun?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.