H

Haydi İzmir Yılın Son Pazarına Çıkıyoruz!

Çarşı, pazar, kermes! Ülkemizin her sahasında severek takip ettiğimiz ve katıldığımız naçizane geleneğimiz, dahası kültürümüz. İşte bu pazar geleneği İzmir’in ellerinde farklı bir konseptte yeni bir tada büründü!

Yılın son pazarı diye boşuna demedik tabi ki. Aslında bu son pazar bünyesinde yeni yılın yeniliklerini barındırıyor. “Yeni Yıl Pazarı” olarak hayat bulan ve Fransız Kültür Merkezi’nde her yıl istisnasız düzenlenen bu etkinlikte, birbirinden farklı pek çok ürünün sunulduğu 50’den fazla stant yer alıyor.

“Annem ne sever, abime ne alsam? Yeni yıl formatına uygun nasıl bir hediye seçsem?” karmaşasına soluk niteliğindeki Yeni Yıl Pazarı, kırmızı-gümüş ışıklı ortamı ile bu yıl 14-16 Aralık tarihlerinde 13:00-20:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

İçine sinen hediyeyi arayan ve henüz bulamayanlar ya da ikinci bir hediyeye bütçe ayırmak isteyenler hatta en olmadı “gözümüz gönlümüz jingle bells solusun” diyenler Noel ruhuna dokunmak için bu pazara mutlaka yol yapın deriz.

Yalnız gidecek olanlardan bir ricamız olacak. Oralarda denk geldiğiniz Noel Baba ve Noel Annelerin kulağına bizim buraların adresini de fısıldayabilirseniz seneye aynı konseptten belki biz de faydalanabiliriz.

Şimdiden mutlu pazarlar İzmir!

CategoriesKültür Sanat

Sen ne düşünüyorsun?