A

Ağacı Bir Kenara Bırakın! Yılbaşına Odaklanın…

“Evimde tüylü dostum bol”, “son dakikacıyım vaktim yok” ve “ben bilmem ev sahibime sor” diyenler yılbaşına ağaçsız, hadi onu geçtik hiç süssüz mü girecekler? Ne diyorsunuz allasen? Gerekeni yapmak varken hiç olur mu öyle şey?

Buyrun size evde denenmesi tehlikesiz, sakıncasız ve birbirinden alternatif ağacımsı hisli yılbaşı püsleri…

Olaya sade yaklaşanlar…

Mum ışığında ve vanilya tadında bir yılbaşı geçirmek niyetindeyseniz size şöyle düz, sade, wooden, çok süs istemeyen ve hemen 3-5 dokunuşla canlandırabileceğiniz şu sadecik yılbaşı ağaçlarını önerebiliriz.

Farkım tarzım diyenler…

Hem farklı olsun, hem tarzımı yansıtsın… Bir gören dönüp bir daha baksın bir yılbaşı ağacı istiyorsanız, biz size bi’ kaç öneride bulunabiliriz. Fakat muhtemelen siz ona da bi’ fark katmak için elinizden geleni yapacak, yaratıcılığınıza mutlaka söz hakkı vereceksiniz. Ama en azından cam kenarlarını hedefleyin. Renkli renkli hoş olur efendim…

Hem estetik hem de Salvador Dali… (temsili)

Daha duygusal ve maneviyatçı olanlar…

Kimileri için yılbaşı güzel dilekler ve buram buram şömine kokar. Pastel tonlarda pançonuzu giyip, ailenizle saadet dolu bir akşam üzeri planları içindeyseniz… Sizi hiç incitmeden, yumuşak ve hassas süslemelerimizi hemen şöyle önerelim, isteriz…

Yeni yılda olumlamalar yakanızı bırakmasın!

Kültür patlaması yaşayanlar siz de dekorasyon malzemesi boldur!

O okunmaktan helak olmuş kitapların ortaya çıkma zamanı geldi. Filmciler filmli, dergiciler dergili, müzikçiler cd’li versiyonunu uygulayabilir.

CategoriesDekorasyon

Sen ne düşünüyorsun?