M

Moda’da Kahvaltı Başkadır

Yumma - Moda

Moda’nın en güzel semtlerinden biri olduğu tartışılmaz. Peki orada yapacak en güzel şey nedir? Tabii ki kahvaltı. O zaman seni hemen okumaya devam etmen için aşağıya alalım.

Mönüyü takip et, seni o yönlendirecek. Kendisi soruyor kendisi cevaplıyor siz hiç zahmet etmiyorsunuz. “Kahvaltıya geldim ne yiyebilirim” bölümünden, ister “Kendime Ziyafet Çekmeliyim” kahvaltısını istersen de “Çok da Abartmalayım” kahvaltısını seçiyorsun. Açlık durumuna göre. Bizim neyi seçtiğimiz belli zaten, direk ziyafetten yana şansımızı denedik. Börekten tulum peynirine, ezineden renk renk – çeşit çeşit reçellere kadar her şey harikaydı ve tadı kesinlikle damağımızda kaldı. Uzun zamandır böyle alengirli bir kahvaltı keyfi yaşamamıştık. Aç gitmezseniz de sırf mekandaki lezzetlere tanık olabilmek adına “Çok Aç Değilim Fakat Atıştırabilirim” kısmından biraz tart, börek filan yiyin. Yemeden kalkmak olmaz. Ev yapımı gerçek hamur işinin en lezzetli halinin sizi kucaklamasına izin verin.

Yolunuz kahvaltı için Moda’ya düştüğünde aklımıza gelecek alternatif bir yeriniz daha olsun, istedik. Önerdik. Artık gerisini size bırakıyoruz. Şimdiden afiyet olsun. 🙂

Adres: Caferağa Mah. Fırıldak Sok. No: 17/B, Kadıköy

Categoriesİnceleme

Sen ne düşünüyorsun?