%

%100 Açık Sahne’de 7. Buluşmaya Katılacak İsimler Belli Oldu

%100 Açık Sahne - garajistanbul

30 Ekim Cuma gecesi “%100 Açık Sahne” etkinliğinde Tolga Akyıldız’ın ünlü isimleri 7. kez ağırlayacağından daha önce bahsetmiştik. %100 Açık Sahne kapsamında genç gruplara garajistanbul sahnesini açan Tolga Akyıldız ünlü grup ve müzisyenlerle ise onlara görünürlük sağlıyor. (8 Mayıs’ta gerçekleşen 6. %100 Açık Sahne’ye dair etkinlik incelememize şuradan ulaşabilirsiniz.)

Müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak %100 Açık Sahne’yi katılımlarıyla onurlandıracak müzisyen ve grupların yeni açıklanan listesi ise şöyle:

Akustik özel performansıyla Bulutsuzluk Özlemi; İskender Paydaş ve konukları; Türkçe rap ikonu Ceza; pop rock kulvarında efsane hitlerin yaratıcısı Gripin; “Adana İşi” filmindeki rolüyle de dikkat çeken Aylin Aslım; elektro rock’çımız Bedük; yazar Tuna Kiremitçi’nin grubu Atlas; Mavi Sakal’ın eski solistlerinden Tibet Ağırtan; ünlü televizyoncu ve yazar Yekta Kopan’ın gitaristliğini üstlendiği Ters Takla gibi önemli isimler yer alıyor. Bağımsız ve alternatif kulvarlarda ses getiren isimlerden; 123 adlı grubundan sonra Lara Di Lara projesiyle Dilara Sakpınar; Türkçe rock’ın genç ve yetkin gruplarından Neyse; yurtdışı kariyerleriyle göz dolduran The Away Days; ilk albümleriyle ses getiren Ahmet Beyler ve Ozan Ekici.

14 özel performansın serginleneceği böylesi özel bir gecede %100 Açık Sahne’de elbette biz de olacağız. %100 Açık Sahne’ye ait detaylar için bu videoyu da izlemenizi tavsiye ederiz:

CategoriesEtkinlik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir