%

%100 Zeytinli Rehberi: Headbang Tayfası

Evet evet yine yeniden bir festival rehberi ile karşınızdayız! Bugünkü konumuz ise heyecanla beklediğimiz Zeytinli’de bizleri harekete geçirip, ertesi gün boyun ağrısı yaşatacak gruplar! Bizce headbang tayfası şimdiden egzersize başlasın çünkü line up’ta oldukça sert isimler ve birbirinden sıkı sürprizler bizi bekliyor olacak!

Buyrun fazla da uzatmadan serelim listeyi şuraya herkes önceden nasiplensin…

Bu bölümde festivalin 3 sahnesinden biri olan Akustik Sahne ile hiç işimiz yok. Biz bu kez tarafımızı Siyah ya da Kırmızı olarak belirleyeceğiz. Tepinmekten menisküslerin hassaslaşacağı ve boynumuzun bir süre tutulacağını bile bile pogoya dalmak adettendir! Sonuçta Zeytinli dediğin koskoca bir Rock Festivali! Haydi öyleyse isimlere geçelim…

Bu yılın favorisi olan ve çadırlarda kimsenin kalmayacağı konser tabii ki Sepultura konseri! Festivalin son gününde kucaklaşacağız Sepultura ile… Yani tam da içimize sinecek bir kapanış bizlerin olacak! Tadını %100 çıkarmadan olmaz!

Biz gidemiyorsak onlar gelsin kategorisinden ülkemize ayak basıp Zeytinli’de hengame yaratacak diğer gruplar ise Pasifico ile The Godfathers! Bilenlerin bilmeyenlere aşılaması önemli çünkü buralara kadar gelmişken onları hazırlıklı karşılamak gerekir…

Yerli isimlerden en asi olanlar ise yine son gün karşımıza çıkacak; Pentagram, Black Tooth, Murder King ve Sails of Serenity! Gördüğünüz gibi gıcık gıcık bahaneler yaratıp bu festivali ekmek bize hiç yakışmaz! Birer siyah kombin atıp sırt çantamıza, en sert duruşumuzu sergileyelim oralarda… Cümle alem özensin!

CategoriesEtkinlik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir